EcoTank M3170

  

Spausdinkite šiuo patvariu, greitu ir efektyviai naudojančiu energiją 4 funkcijų „EcoTank“ naudodami „Wi-Fi“ arba eternetą. Ekonomiškas sprendimas – išspausdinkite iki 11 000 puslapių su pridėtu juodu rašalu. Tiesiogiai pasirinkite funkcijas spalvotame 6,1cm jutikliniame pulte. Sutaupykite daug laiko naudodami automatinį dokumentų tiektuvą (ADF), kad automatiškai nuskaitytumėte ir nukopijuotumėte kelis puslapius. Sutaupykite vietos naudodami 4 funkcijų įrenginį, kuris gali spausdinti, nuskaityti, kopijuoti ir siųsti faksu.

 

  

Sumažinkite spausdinimo sąnaudas

  

Naudodami „EcoTank“, per trejus metus galite sutaupyti iki 50 %, palyginti su monochrominiais lazeriniais spausdintuvais. Jis turi didelę iš naujo užpildomą rašalo talpyklą, kurią užpildote rašalu iš pridėtų rašalo buteliukų, o ne dažomaisiais milteliais. Nuo pat pradžių turite pakankamai rašalo, kad galėtumėte atspausdinti tūkstančius puslapių, sumažindami išlaidas ir taupydami laiką.

 

 

Pigus keitimas

  

Greičiausiai iš naujo užpildyti reikės retai, o užteks ilgai, todėl galėsite sumažinti puslapio spausdinimo išlaidas iki 90 % naudodami atsarginius rašalo buteliukus.

Epson
C11CG92403

Charakteristikos

MPN
C11CG92403
Funkcijos
Kopijuoti
Nuskaityti
Spausdinimo technologija
Rašalinis
Nespalvoto spausdinimo greitis
39 ppm
Spausdinimo formatas
A4
Automatinis dvipusis spausdinimas
Taip
Jungiamumas
Bevielis
Laidinis tinklas
USB
Standartinė padavimo talpa (lapai)
250
Spausdinimo raiška (dpi)
2400 x 1200 dpi
Garantija (mėn)
12 mėnesių
Palaikoma operacinė sistema
OS X
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Windows Vista
Windows XP

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: